• de
  • ru
  • gb
 

Zaloguj się przez konto e-leszno.pl - Internetowy Serwis Informacyjny

zapomniałem hasło
Aktualnie jesteś: Strona główna » Catering » Pogotowie Kulinarne Świeżynka

Informacje o firmie:

Pogotowie Kulinarne Świeżynka

Branże w których działa firma:

Catering

Adres i dane kontaktowe:

cała polska
ul. Narutowicza 119
64 - 100 Leszno
tel. pokaż numer

Strona internetowa:

http://www.swiezynka.pl (2/10)

Pagerank:

2

Godziny otwarcia:

Codziennie 12.00-18.00Poleć na:          


  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

  • Napisz do firmy:

  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy codzienne dostawy świeżych, smacznych zestawów obiadowych, posiłków regeneracyjnych dla firm i instytucji oraz posiłków profilaktycznych po bardzo atrakcyjnych cenach. Nasza oferta skierowana jest do każdego.

Dostarczamy posiłki osobom prywatnym do domu, pracy lub na przyjęcia okolicznościowe pod wskazany adres. Dostarczamy posiłki firmom budowlanym, organizacjom i instytucjom pracującym w terenie, a także do biur itp.

Organizujemy żywienie zbiorowe dla szpitali, stołówek szkolnych, przedszkoli. W zależności od potrzeb, posiłki przywozimy w opakowaniach jednorazowych lub termosach zbiorczych.

Dostawa w termosie zbiorczym nie wymaga żadnych dodatkowych urządzeń gastronomicznych. Posiłki dostarczone w tej formie mogą być wydawane przez pracownika Państwa firmy.

 

Opinię o firmie dodał: Wojciech Ch. | 2019-08-13 17:55:55 1  
Obsługa:1
Lokalizacja:0
Serwis i usługi:1
Promocje i rabaty:0

Treść opinii:
Stanowczo nie polecam korzystania z usług Catering Świeżynka w Lesznie przy ul. Narutowicza. Zamówiony był w sobotę obiad na uroczystość rodzinną na kilkadziesiąt osób z różnymi sałatkami, przystawkami itp. Został przywieziony na przeszło godzinę przed umówionym czasem, co już wprowadziło dezorganizację. Kiedy chciałem dokładnie zobaczyć czy wszystko jest, pan powiedział, żeby lepiej nie otwierać pojemników bo ostygnie. Mimo to otworzyłem i zobaczywszy mięso na wierzchu zawierzyłem na słowo, że wszystko jest i nie wyciągałem dalszych pojemników, nie chcąc aby jedzenie ostygło. Po godzinie okazało się, że nie ma ziemniaków ani sosów. Długo nie można było się dodzwonić do firmy. Gdy się udał, to pani z firmy nie zaproponowała żadnego rozwiązania, wskutek czego zmuszony byłem jechać 8 km do sklepu po chleb. Trzeba było kilkakrotnie upominać się o zwrot za niedostarczone jedzenie. W kilkakrotnych rozmowach z właścicielem (?) p. Łukaszem Z. mającej na celu uzyskanie rekompensaty za zaistniałą sytuację nie można było się porozumieć. Właściciel mówił że musi porozumieć się z pracownikami !!!!!! co do wysokości rekompensaty. Wreszcie w kolejnym dniu po kolejnym telefonie oznajmił, że rekompensata wyniesie 40 zł !!!!!! Na taką kwotę został wyceniony brak profesjonalizmu firmy, nasz oraz naszych gości dyskomfort.

 

dodaj opinię

 

Ostatnio dodane firmyOstatnio dodane firmy:

Hotel Hron

Nazwa firmy:

Hotel Hron

Lokalizacja, branża:

cała polska | Hotele

Jumina

Nazwa firmy:

Jumina

Lokalizacja, branża:

cała polska | Pokoje gościnne, kwatery prywatne

Domki nad potokiem - Kudowa Zdrój

Nazwa firmy:

Domki nad potokiem - Kudowa Zdrój

Lokalizacja, branża:

cała polska |